Këtu do të ndjeheni si në shtëpinë tuaj

ROYAL G HOTEL & SPA

In the magnificent seashore of the Adriatic Sea

Në bregun e mrekullueshëm të detit Adriatik

Ejani në shtëpinë tuaj larg shtëpisë, ku përqafimi i natyrës ju pret në secilën prej 110 dhomave tona. Pavarësisht nëse jeni duke aventuruar vetëm apo me njerëzit e dashur, ketu do të gjeni strehim nga nxitimi i përditshëm. Që nga viti 1910, familja jonë ka punuar me cilësi, duke evoluar nga prodhimi i vajit të ullirit në rehatinë moderne. Tashmë, nisëm një udhëtim të ri në mikpritje, të nxitur nga fryma e inovacionit.

Bashkohuni me ne në rishkrimin e historisë së udhëtimit, ku tradita takohet me inovacionin dhe çdo qëndrim bëhet një kujtim i dashur. Mirësevini në strehinë tonë, ku bukuria e natyrës ndërthuret me ngrohtësinë e shtëpisë.

royal g hotel about us 4 scaled
royal g hotel about us 5 scaled
royal g hotel about us 9 scaled
royal g hotel about us 8 scaled

Royal G Hotel & Spa ndodhet në brigjet e bukura të Detit Adriatik në qytetin e Durrësit, vetëm 20 minuta ecje nga qendra historike e qytetit.

Hoteli ndodhet vetëm 25 minuta larg nga aeroporti ndërkombëtar Nene Tereza dhe 30 minuta nga qëndra e kryeqytetit, Tiranës. Pozicioni i favorshëm e bën atë të përshtatshme edhe për pushime të shkurtra.

hotel royal g durres spa 1

Gjatë qëndrimit tuaj ne Royal G Hotel & Spa mund të shijoni diellin dhe detin, mund të provoni ushqimin e mrekullueshëm të shërbyer në restorantin tonë à la carte dhe ndjesinë relaksuese të qendrës sonë Spa.
Eksperienca jone nder vite ne fushën e ndërtimit na solli në piken që të kuptojmë ku qëndron mirëqenia. Çdo njeri pret me padurim pushimet, dhe ëndërron për eksperiencën më relaksuese të mundshme, për ne ideja e një hoteli është pikërisht kjo: “t’i dhurojmë njerëzve një eksperience të paharrueshme”.

Misioni ynë synon t’i japë çdo klienti ndjesinë e shkëputjes nga rutina dhe monotonia e se përditshmes.

royal g hotel home about us scaled

Spa & Wellness

Nisni një udhëtim ku luksi, rehatia dhe bukuria natyrore bashkohen pa probleme. Royal G nuk është vetëm një destinacion; është një vend i shenjtë ku çdo detaj është kuruar me përpikëri për të ngritur përvojën tuaj. Pavarësisht nëse kërkoni një vendstrehim të qetë apo një bazë për të eksploruar mrekullitë e Durrësit, Royal G Hotel ju fton të krijoni kujtime që mbeten edhe pasi të largoheni.

hotel royal g durres wellness and spa 1

Indulge. Relax. Discover. Your Royal Experience begins here.