Dhomat & Suitat

Shërbmit në Dhomë

sea view 2247429u
Pamje nga deti
noun bed 4928417
King Bed
noun shower 1088833
Kabina Dushi
noun air conditioning 1104561
Kondicioner
noun wifi 1054985
Wifi
noun no smoking 4171136
Ndalohet duhani
noun mini bar 5656575
Mini Bar

Në Royal G Hotel & SPA, akomodimet tona luksoze janë dizajnuar për të plotësuar çdo dëshirë tuajën. E pozicionuar përgjatë bregdetit të mrekullueshëm të Durrësit, pothuajse të gjitha dhomat tona ofrojnë pamje mahnitëse të detit, duke e bërë qëndrimin tuaj të qetë dhe të paharrueshëm.

Qoftë se udhëtoni vetëm, çift, apo me familjen, dhomat tona janë të dekoruara me elegancë duke ofruar kombinimin e përkryer të komoditetit dhe sofistikimit. Dhomat tona ofrojnë minibar, ajër të kondicionuar, Smart TV me kanale ndërkombëtare, dhe ballkon privat ku mund të shijoni pamjet magjike të Detit Adriatik

Zgjidhni dhomën që ju përshtatet më shumë dhe përjetoni kulmin e luksit dhe qetësisë në Royal G Hotel & SPA.

Përjetoni komoditetin klasik me pamje mahnitëse nga deti në Dhomat Standard, të përkryera për një qëndrim relaksues dhe rigjallërues në Royal G Hotel & SPA.

Përmirësoni qëndrimin tuaj në një Dhomë Superior për më shumë hapësirë, komoditet të shtuar dhe pamje mahnitëse nga deti, duke siguruar një qëndrim të paharrueshëm në Royal G Hotel & SPA.

Dhomat tona Familjare janë perfekte për ata që udhëtojnë me të dashurit e tyre, duke ofruar komoditet dhe pamje mahnitëse nga deti për një pushim të këndshëm familjar.

Shijoni elegancën me Dhomën tonë Signature, e cila ofron dizajn të dedikuar, pajisje luksoze dhe pamje mahnitëse nga deti për një qëndrim të paharrueshëm.

Përjetoni luksin e fundit në Suitën tonë Royal G, që ofron zonë ditore, jacuzzi dhe pamje panoramike nga deti për një qëndrim vërtet të jashtëzakonshëm.