Skip to content

Rreth ROYAL G

Këtu do të ndiheni si në shtëpi

Royal G Hotel & Spa ndodhet në brigjet e bukura të Detit Adriatik në qytetin e Durrësit, vetëm 20 minuta ecje nga qëndra historike e qytetit. Hoteli ndodhet vetëm 25 minuta larg nga aeroporti ndërkombëtar Nënë Tereza dhe 30 minuta nga qëndra e kryeqytetit, Tiranës. Pozicioni i favorshëm e bën atë të përshtatshëm edhe për pushime të shkurtra.
Shtëpia juaj larg shtëpisë. Dorëzohuni natyrës në një nga 110 dhomat tona të pajisura me çdo gjë që ju nevojitet për t’iu larguar shqetësimeve të përditshmërisë suaj si në udhëtime në grup ashtu edhe me familjen. Gjatë rritjes sonë në vite kemi mësuar rëndësinë e ndryshimit dhe të inovacionit, kjo është edhe arsyeja përse vendosëm të nisnim këtë sfidë të re në fushën e Hotelerisë dhe turizmit.

LISTA E SHËRBIMEVE

Gjatë pushimeve tuaja

Pishinë Private

Në një pozicion panoramik ofron një pamje të jashtëzakonshme, e cila do t'ju lë pa frymë si në verë ashtu edhe në dimër.

WiFi Pa Limit dhe Pa Pagesë

Wi-Fi në çdo mjedis të hotelit tonë do t'ju mundësoj të jeni gjithnjë të lidhur në liri të plotë.

BAR

Hoteli ka një zonë të madhe bari. Mënyra ideale për të përfunduar një ditë të këndshme duke pirë një gotë verë ose duke shijuar pak ëmbëlsi.

Palestra

Nëse jeni veçanërisht të vëmendshëm ndaj palestrës tek ne do të gjeni një ambient të dedikuar me të gjitha pajisjet e nevojshme për të ruajtur formën tuaj ideale.

24/7H Concierge

Kujdesemi për klientët tanë me përkushtim, përzemërsi dhe profesionalizëm dhe jemi gjithnjë të vëmendshëm ndaj nevojave të klientit.

Airport pick up

Duke kontaktuar Recepsionin, ju mund të rezervoni një shërbim privat transferimi për të arritur me lehtësi në hotelin tonë.

HOTEL ROYAL G

Sallë Konferencash

HOTEL ROYAL G

Restoranti

HOTEL ROYAL G

Wellness & Spa

Oferta Eksluzive

Shijo benefitet dhe përfito i pari nga ofertat dhe promocionet.