Këtu do të ndjeheni si në shtëpinë tuaj

ROYAL G HOTEL & SPA

Royal G Hotel & Spa ndodhet ne brigjet e bukura te Detit Adriatik ne qytetin e Durresit, vetem 20 minuta ecje nga qendra historike e qytetit.

Hoteli ndodhet vetem 25 minuta larg nga aeroporti nderkobetar Nene Tereza dhe 30 minuta nga qendra e kryeqytetit Tiranes. Pozicioni i favorshem e ben ate te pershtatshem edhe per pushime te shkurtera.

Gjate qendrimit tuaj ne Royal G Hotel & Spa mund te shijoni diellin dhe detin, mund te provoni ushqimin e mrekullueshem te sherbyer ne restorantin tone a la carte dhe ndjesine relaksuese te qendres sone Spa.

Eksperienca jone nder vite ne fushen e ndertimit na solli ne piken qe kuptojme ku qendron mireqenia. Cdo njeri pret me padurim per pushime dhe kur mendon pushim enderron per eksperiencen me relaksuese te mundshme, per ne ideja e nje hoteli eshte pikerisht kjo: “t’i dhurojme njerezve nje experience te paharrueshme”. Misioni yne synon t’i jape cdo klienti ndjesine e shkeputjes nga rutina dhe monotonia e se perditshmes.

Shtepia juaj larg shtepise. Dorezohuni natyres ne nje nga 60 dhomat tona te pajisura me cdo gje qe ju duhet per t’iu larguar shqetesimeve te perditshmerise suaj si ne udhetime ne grup ashtu edhe me familjen.

Familja jone ka qene gjithmone e dedikuar ndaj cilesise qe ne vitin 1910 me prodhimin e vajit te ullirit, pas regjimit komunist ne evoluam ne nje drejtim krejtesisht te ri duke punuar per krijimin e ndertesave cilesore dhe me standarte te larta per familjet e reja. Gjate rritjes sone ne vite kemi mesuar rendesine e ndryshimit dhe te inovacionit, kjo eshte edhe arsyeja pse vendosem te hynim ne kete sfide te re ne fushen e Hotelerise dhe turizmit.