25 m2

03 Pushues

1 Dhomë/a

1 Dopje / Twin

Përshkrimi

Shijoni bukurinë e pakrahasueshme të detit Adriatik

Nuk është e gjithnje e mundur të udhëtoni gjysmën e botës kur ju dhe dikush i rëndësishëm per ju dëshironi të largoheni në një udhëtim romantik dhe unik. Lajm i mirë është se ju nuk keni nevoj të shpenzoni shumë para ose të udhëtoni shumë larg për tu larguar nga të tërë.

Ajër i Kondicionuar

Dhomë ndaluar duhanit

Frigorifer

Kasafortë

Pije mirëseardhje

Televizor LCD

Wi-Fi pa pagesë